Kolagen centrum - Eva Sojková - Wellness Klub NEZESTÁRNI.CZ

Aktuální akce... více ZDE>>>   


Jmenuji se Eva Sojková (*1954), jsem zakladatelka Prvního bezplatného konzultačního a poradenského kolagenového Wellness klubu NEZESTÁRNI.CZ, které jsem založila na základě bohatých zkušeností s používáním různých druhů kolagenů.

 

Více než 20 let vyhledávám právě pro vás anti-age omlazující výrobky, sleduji nejnovější trendy a poznatky v oblasti wellness a spolupracuji s předními odborníky.

Po osmi letech bohatých zkušeností s kolagenem vám exkluzivně přinášíme přímo od výrobce INVENTIA PT nejvyšší kvalitu originálního, biologicky aktivního „živého“ kolagenu s omlazujícími a regeneračními účinky.

Nyní v exkluzivním červeno-bílo-zlatém baleníze kterého se dosud mohli těšit pouze spokojení klienti např. v USA, Velké Británii, v Beneluxu a dalších státech.

Aminkoseliny

Kolagen je nejdůležitější  stavební bílkovinou lidského těla  a pojivové tkáně. Má  funkci podpůrnou, stavební, spojovací, ochrannou, regenerační a hydratační. Udržuje v těle optimální hladinu vody a přispívá k pružnosti kloubů, vazů, pokožky, vlasů i nehtů. Dokud máme dostatečné množství kolagenu, pokožka je pevná, pružná a hydratovaná, kosti, silné a klouby ohebné. Postupem času se nám tvorba  vlastního kolagenu v těle snižuje. Objevují se první vrásky a nastává  proces viditelného stárnutí.

Tým vědeckých pracovníků Inventia PT zpracoval unikátní metodu získávání a uchování „živých“ kolagenových bílkovin ve formě gelu, které bezprostředně působí na příčiny stárnutí způsobené přirozeným úbytkem kolagenu.  

Biologicky aktivní hydrát kolagenu v červeno-bílo-zlatém balení

 

NATURAL COLLAGEN INVENTIA® - PŘÍRODNÍ KOLAGEN INVENTIA®

TRIPLE HELIX FORMULA - ANTI-AGE-COLLAGEN-GEL

poskytuje pokožce to, co potřebuje nejvíce – „živý“ kolagen.

Jeho stavba je téměř identická s lidským kolagenem. Zachovává  si  NEPORUŠENOU SKLADBU AMINOKYSELIN TROJITÉ ŠROUBOVICE (jinak také trojitá helisa, tropokolagen), která je charakteristická pouze pro živé organismy, a to i dlouho po uložení do skleněné lahvičky. Jako jediný kolagen na světovém trhu obsahuje unikátní kolagen I.typu (2[α1I]α2), složený ze dvou peptidových řetězců α1 I.typu a jednoho řetězce α2 I.typu. 

Hypoalergenní Přírodní kolagen Inventia® bez konzervantů a parabenů je určený k boji s následky předčasného a geneticky predisponovaného stárnutí pokožky. Stimuluje fibroblasty (buňky na výrobu kolagenu v lidském těle) k produkci vlastního kolagenu a zároveň tvoří součást pro jeho syntézu.

Používání je naprosto jednoduché: stačí každé ráno a večer nanést a vklepat na čistou a vlhkou pokožku minimální množství kolagenového gelu Face na obličej a následně použít vhodný krém podle typu pokožky. Celý sortiment zde.

 


 

kolagen-inventia

Všechny články a osobní zkušenosti klientů používajících produkty z naší nabídky mají pouze informativní charakter. V žádném případě nemohou nahradit lékařskou péči a neslouží k nahrazení rad nebo dokonce léků předepisovaných odbornými lékaři. Pro informace o svém zdravotním stavu a možnosti kombinace svých léků s produkty z naší nabídky se nejdříve poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Dle platné legislativy není web závaznou nabídkou.

Nákupní košík
0 kusů 0
akce-novinkynapsali o kolagenuvaše příběhydárky za nákupČasová akceobchodní podmínkykontakt
CZK | EUR