Redukce vrásek

Home > Živý kolagen > Účinky kolagenu > Redukce vrásek

ELIXÍR MLÁDÍ - ŽIVÝ, BIOLOGICKY AKTIVNÍ, PŘÍRODNÍ KOLAGEN INVENTIA - triple helix formula v červeném balení - BEZ KONZERVANTŮ A PARABENŮ
NEZVRATNÉ ÚČINKY KOLAGENU NA VRÁSKY a celkové omlazení pokožky


Již Kleopatra hledala způsob, jak oddálit nevyhnutelný proces stárnutí. Celé generace špičkových vědců a badatelů tomuto cíli zasvětili marně svůj život. Jen my máme nyní neuvěřitelné štěstí. Žijeme ve století, kdy se to podařilo a díky tomu vám můžeme představit živý přírodní kolagen INVENTIA® PT - celosvětově uznávaný objev hydrátu tropokolagenu zachovávající si cenné struktury trojitých šroubovic (trojspirální bílkovinnou helisu), molekul izolovaných z ušlechtilých ryb tolstolobika bílého). Ta je přirozená pouze pro ŽIVÉ organismy. Proto je typ tohoto kolagenu nejvhodnější a nejúčinnější formou pro omlazení a regeneraci.
Tím se naplňuje jedno z nejstarších lidských přání - NE POUZE ZPOMALENÍ PROCESU STÁRNUTÍ, ALE JEHO ZVRÁCENÍ.
Abychom se mohli co nejdéle těšit z mladistvého vzhledu naší pokožky, je potřeba do ní dodávat potřebné molekuly, které budou schopny doplnit chybějící složky pro její stavbu, stimulovat a podporovat její přirozené funkce. Základními stavebními složkami kůže jsou bílkoviny. Mezi nimi pak zejména kolagen a elastin, jejichž doplňováním dosáhneme při nedostatku bílkovin nejlepších výsledků. Na ošetření obličeje je určen přírodní kolagen Inventia Face:

 • Zlepšuje pevnost pokožky, čímž se minimalizuje přítomnost viditelných mimických vrásek
 • Stimuluje tělo k produkci vlastního kolagenu
 • Zlepšuje celkový vzhled pokožky, má vyživující a revitalizující účinky
 • Výrazně zlepšuje hydrataci pokožky
 • Posiluje schopnost pokožky vázat vodu
 • Vytváří na pokožce ochranný film, který zabraňuje ztrátám vlhkosti
 • Účinně redukuje kožní nerovnosti, zlepšuje jemnost a elasticitu pokožky
 • Citlivě odstraňuje jemné vrstvy epidermis, urychluje regeneraci, zesvětluje barevné skvrny, rozjasňuje a sjednocuje její barvu
 • Je hypoalergenní, vysoce vstřebatelný a velmi dobře přijímaný pokožkou
 • Není zdrojem prionů
 • Je charakteristický svojí vysokou úrovní čistoty
 • Neobsahuje parabeny ani žádné jiné konzervanty!

Jak již víme, kolagen je základní stavební látkou kůže.Obsah kolagenu v lidské kůži se pohybuje mezi 70 až 75%. Při čemž obsah kolagenu v kůži je závislý na věku člověka. Nejvíce kolagenu obsahuje kůže ve věku 15 – 20let, potom se jeho obsah postupně snižuje. Snížení obsahu kolagenu je závislé na genetických faktorech člověka, pohlaví, způsobu a periodě péče o kůži, na stravování, vlivech prostředí. Kolagen tvoří celou třetinu hmotnosti bílkovin člověka. Mezi 25-30 rokem se jeho tvorba snižuje a deficit se projevuje tvorbou vrásek, suchou pletí, pigmentací kůže, lámavými a řídnoucími vlasy, křehkými nehty… U žen po menopauze nastává následně mnohem rychlejší pokles obsahu kolagenu v kůži. Kolagen se nachází v kůži hned v několika formách. Především ve formě vláken tvoři tzv. membránu ve vrstvě příslušné kůže.

Membrána, jinak řečeno mezivrstva vaziva, je tvořena především z kolagenových vláken typu I. a III. a vláken elastiny. Kolagen typu IV. spolu s lamininem se nachází v bazálních blánách cév a bazálních blánách pokožky. Kolagen je vytvářen pomoci buněk fybrocitů a fibroblastů. Během stárnutí produkce kolagenu oslabuje.

Vrásky vznikají v místě, kde dochází k pokrčení povrchu pleti, a to buď následkem mimických pohybů, nebo gravitačních sil působících na části těla, zvláště na té, které nejsou propojené s kostrou, čili tvář a záhyby kůže na krku ap. Pokud je v místech, kde se kůže ohýbá příliš málo kolagenu, vrásky se prohlubují a upevňují. K rychlejšímu snížení kolagenu v těle přispívá i dehydratace, stres, těžká práce, pobyt na slunci, kouření, menopauza ap...

Kolagen FACE, BODY i HAIR&NAILS - živá, biologicky aktivní bílkovina, která se spojuje s vlákny lidských bílkovin, stimuluje produkci vlastního kolagenu, má silné omlazujíácí a regenerační účinky.

Vrásky - MOJE OSOBNÍ ZKUŠENOST


  

  

kolagen-inventia

Všechny články a osobní zkušenosti klientů používajících produkty z naší nabídky mají pouze informativní charakter. V žádném případě nemohou nahradit lékařskou péči a neslouží k nahrazení rad nebo dokonce léků předepisovaných odbornými lékaři. Pro informace o svém zdravotním stavu a možnosti kombinace svých léků s produkty z naší nabídky se nejdříve poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Dle platné legislativy není web závaznou nabídkou.

Nákupní košík
0 kusů 0
akce-novinkymédia a oceněnívaše příběhydárky za nákupČasová akceobchodní podmínkykontakt
CZK | EUR