Doplňky stravy

Home > Doplňky stravy

Bílkovina mládí - Kolagen

Představujeme článek Dr Marka Rachwała s receptem na zachování mládí a zdraví. Dr. Rachwal je v Polsku známým propagátorem zdravého životního stylu a specialistou na dietní vyžívu. ŽÁDNÝM ZPŮSOBEM NENÍ spjat s výrobcem Přírodního kolagenu...

Vysvětlení technologie výroby

Při čtení popisu mnohých kosmetických přípravků se často setkáváme s nejrůznějšími přívlastky kolagenu. Např. hovězí, vepřový, rostlinný, hydrolyzovaný, hydrát, nativní. Tyto pojmy nám však neřeknou více informací o kolagenu, který je nejdůležitější...

NEZESTÁRNI.CZ  - výhradní dovozce pravého originálního kolagenu Inventia vám s velkou hrdostí představuje unikátní doplňky stravy s trojspirálním kolagenem INVENTIA®.


Tyto doplňky reprezentují zcela nový přístup v péči o pokožku, vlasy, nehty, kosti, klouby, chrupavky a pojivové tkáně lidského těla. Jsou vrcholným výsledkem práce vědců INVENTIA®, kteří se dlouhá léta intenzivně zabývají příčinami a důsledky stárnutí lidského organismu způsobené následkem přirozeného úbytku kolagenu v těle.

Nejnovější způsob jak pomocí „živého“ kolagenu a přírodních, biologicky aktivních látek účinně zpomalit fyziologické procesy stárnutí se dostává do popředí zájmu světových odborníků zabývajících se deficitem kolagenu.

INVENTIA® představila jako první na světě vlastní autorskou technologii Triple Helix Formula - výrobu nativního, biologicky aktivního lyofilizátu hydrátu kolagenu třetího řádu se stavbou řetězců alfa 1 a alfa 2, které jsou téměř identické s lidským kolagenem. 
Celosvětově uznávaný objev "živého" tropokolagenu - kolagenu zachovávající si cenné struktury trojitých šroubovic (trojspirální bílkovinnou helisu) je získáván výhradně NEHYDROLYZOVANOU cestou - finančně náročnou extrakcí čistého přírodního kolagenu z kontrolovaného chovu z kůží ušlechtilých ryb do vodného roztoku hydrátu, který je přirozený pouze pro ŽIVÉ organismy
 
Unikátní receptura kolagenových kapslí Invita Skin Beauty (dříve název Colvita) byla prvním pilotním doplňkem stravy Inventia. Deficit kolagenu urychluje proces stárnutí. Proto je potřeba dodávat tělu intenzivní výživu pro udržení krásné a pevné pokožky a pružného těla. Kolagenové kapsle obsahují čistý lyofilizovaný hydrát kolagenu třetího řádu, výtažky z mořských řas bohatých na živiny a přírodní formu biologicky aktivního vitamínu E v levotočivé formě získávaného ze zrníček soji D-a-tokoferyl-acetátu.
nákup a více ZDE>>>
 
 
Inventia neusnula na vavřínech a díky tomu vám můžeme ve světové premiéře představit novou generaci kolagenu INVENTIA® - doplněk stravy a kloubní výživu v kapslích INVITA ACTIVE, která navazuje na mimořádný úspěch a účinky Invita Skin Beauty.
Jako první na světě začal používat INVITU ACTIVE ženský volejbalový tým Atom Trefl Sopoty.
 
INVITA ACTIVE obsahuje nejdražší a nejvzácnější lyofilizát kolagenu se žraločí chrupavkou, chondroitinem, glukosaminem, kyselinou boswellovou a kyselinou hyaluronovou. Biologicky aktivní látky obsažené v Invitě Active jsou přítomné v kloubních chrupavkách i součástí kloubní synoviální tekutiny. Tato tekutina má 3 hlavní funkce: výživu, udržení pružnosti chrupavky (tlumení nárazů) a snížení tření kloubních chrupavek. Klouby, kloubní chrupavky, pojivové tkáně a kosti tvoří pohybový aparát. V lidském těle je zhruba 100 kloubů a 200 kostí, které nám umožňují pohyb. Rovněž kůže, (největší orgán našeho těla) která drží naše tělo pohromadě,  obsahuje až 70 % kolagenu. Proto je potřeba se o sebe zodpovědně starat, abychom si zachovali dobrou kondici organizmu.
nákup a více ZDE >>>


  
 Aby bylo dosaženo maximálních účinků kolagenu a docházelo ke správné podpoře syntézy kolagenu, byl vědci z Inventie navržen další doplněk stravy - biologicky aktivní, levotočivý vitamín C PLUS v kapslích. Obsahuje 4 zcela přírodní, rostlinné zdroje čistého vitamínu C - plody šípkové růže, aceroly, goji (kustovnice čínské) a momordiky. Neobsahuje kyselinu askorbovou vyrobenou syntetickou cestou, ani žádná zahušťovadla a protispékavé látky. Byl speciálně navržen k synergickému používání s „živým“ Přírodním kolagenem Inventia – Triple Helix Formula nebo s kolagenovými kapslemi Invita Skin Beauty a Invita Active.
nákup a více ZDE>>>
 
Uvedené doplňky stravy nejsou lék, nemají vlastnosti prevence, ošetřování, léčby
nebo vyléčení lidských nemocí. Byly vyrobeny za účelem doplňování běžné stravy do organizmu. 
  
 


NENECHTE SVOJI PLEŤ ANI KLOUBY PŘEDČASNĚ ZESTÁRNOUT

Dopřejte si omlazující a regenerační živý kolagen - 100% čistý, hypoalergenní, Přírodní kolagen Inventia s klinicky ověřenými účinky, bez konzervantů a parabenů. Tento trojspirální kolagen nové generace tvoří základ kloubní výživy -  kolagenových kapslí INVITA...  

Používají ji i slavné osobnosti:

Doc. MUDr. Jan Měšťák, CSc - plastický chirurg, který miluje sport... zejména volejbal (byl členem reprezentačního výběru Československa) a bez sportu by ani jeho dnešní život nebyl naplněn. Náš živý kolagen mu pomohl zkvalitnit život - nejen sportovní.  

 

   
 Izabela Bełcik Deja McClendon

 

Ne náhodou používá živý kolagen a kolagenové kapsle na omlazení a celkovou regeneraci těla i proslulý PROFESIONÁLNÍ ŽENSKÝ VOLEJBALOVÝ TÝM  - ATOM TREFL SOPOT.

  

 
 


Invitu Active doporučuje Velo Lab - fyzioterapeuti spolupracující trvale s nejlepšími polskými cyklisty.
 
 

Kolagenové kapsle nové generace používají k udržení dokonalé kondice nejen profesionální tanečníci, ale i udatní zápasníci MMA jako nejúčinnější přírodní ochranu silně namáhaných svalů a pojivových tkání.

FOTO: archív Inventia PT 

Kolagen nemusí být jen výsadou celebrit a vrcholových sportovců, ale můžete si ho dopřát i vy pro sebe i své blízké. 

INVENTIA® je držitelem těchto certifikátů:
Bezpečnost kvality (Quality Management System) - ISO 9001:2008
 Správná výrobní praxe GMP (Good Manufacturing Practices for the Cosmetic Industry) - ISO 22716:2007
Bezpečnost potravin (Food Safety Management System) - ISO 22000:2005
více o certifikátech a atestech ZDE>>>
 

kolagen-inventia

Všechny články a osobní zkušenosti klientů používajících produkty z naší nabídky mají pouze informativní charakter. V žádném případě nemohou nahradit lékařskou péči a neslouží k nahrazení rad nebo dokonce léků předepisovaných odbornými lékaři. Pro informace o svém zdravotním stavu a možnosti kombinace svých léků s produkty z naší nabídky se nejdříve poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Dle platné legislativy není web závaznou nabídkou.

Nákupní košík
0 kusů 0
akce-novinkynapsali o kolagenuvaše příběhydárky za nákupČasová akceobchodní podmínkykontakt
CZK | EUR