Naše cesta do Inventie

Home > O nás > Naše cesta do Inventie

A CO NÁM VYRAZILO DECH

Když jsme jeli se synem do sídla firmy Inventia®, byla jsem zvědavá, v jakém prostředí se nachází výrobní závod a sídlo firmy Inventia PT.

Oba jsme s Markem milovníky čisté, nenarušené panenské přírody, která se nachází daleko od civilizace.

Proto nás po dlouhé cestě potěšilo, když navigace „zavelela“ odbočit na lesní cestu a my jsme se, jako mávnutím čarovného proutku, ocitli z rušného velkoměsta Gdańsk uprostřed lesa zalitého sluncem. Byla to nádhera. Navigace nám ukázala, že cíl naší cesty je coby kamenem dohodil.

To, co jsme uviděli za chvíli, nám doslova vyrazilo dech. Na konci té nádhery, uprostřed zeleně, se před námi objevilo sídlo vedení firmy a celý výrobní závod.

Stál před námi jako bohem seslaný strážce krásné přírody, chránící čisté životní prostředí v celém okolí. Zatajil se mi dech. Tohle jsem vůbec nečekala.  Na chvíli jsem musela zavřít oči a snít. Měla jsem pocit, jako bych se po 8 letech, po dlouhé a strastiplné cestě, vrátila domů. Najednou bylo všechno pryč. Srdce plné bolesti tak rychle zregenerovalo a moje dušička se vznášela až k oblakům. Podívala jsem se na Marka a oba jsme najednou cítili, že jsme na správném místě.

Inventia PT, která v letech 2002 - 2003 investovala prostředky do vybudování laboratoře pro zahájení důkladného vědeckého výzkumu, je autorem, vlastníkem a zároveň jediným světovým výrobcem originálního biologicky aktivního

PŘÍRODNÍHO KOLAGENU  INVENTIA® - NATURAL COLLAGEN  INVENTIA®

Hlavním cílem firmy je produkce přírodních kolagenových výrobků té nejvyšší kvality, které příznivě působí na zdraví a jsou tvořeny v plné harmonii a souladu s životním prostředím.

Spolupracují s výjimečnými specialisty z oboru biochemie, biotechnologie, kosmetologie a s hlavními vědeckými a výzkumnými institucemi těchto oborů.

Výběr lokalit pro získávání surovin (rybích kůží) podléhá velmi přísnému dohledu. Důležitá je nejen čistota vody chovných rybníků, ale i kvalita krmiva pro ryby.

Všechny chovné rybníky, ze kterých jsou ryby loveny, patří mezi nejlepší chovatelská centra v Evropě. Nalézají se v ekologicky čistých regionech. Ryby jsou zásadně krmeny potravou, která v žádném případě neobsahuje bílkoviny dobytčího původu. Krmné směsi pro ryby jsou nakupovány výhradně u stejného a prověřeného výrobce.

Celý výrobní proces probíhá ve sterilních laboratorních podmínkách a pod velmi přísnou kontrolou nejvyšší kvality a bezpečnosti. Díky tomu vznikají kolagenové výrobky splňující náročné normy v souladu s certifikací GMP. Biotechnologický vývojový tým tvoří diplomovaní odborníci, převážně ženy, které velmi dobře ví, co ženy na celém světě potřebují.

Eva Sojková

kolagen-inventia

Všechny články a osobní zkušenosti klientů používajících produkty z naší nabídky mají pouze informativní charakter. V žádném případě nemohou nahradit lékařskou péči a neslouží k nahrazení rad nebo dokonce léků předepisovaných odbornými lékaři. Pro informace o svém zdravotním stavu a možnosti kombinace svých léků s produkty z naší nabídky se nejdříve poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Dle platné legislativy není web závaznou nabídkou.

Nákupní košík
0 kusů 0
akce-novinkynapsali o kolagenuvaše příběhydárky za nákupČasová akceobchodní podmínkykontakt
CZK | EUR