Akné

TRÁPÍ VÁS AKNÉ, jizvy po akné ? Vyzkoušejte BIOLOGICKY AKTIVNÍ PŘÍRODNÍ  KOLAGEN FACE  s regeneračním účinkem, podporující tvorbu vlastního kolagenu.

Čistě přírodní, bez chemie, bez parabenů.

AKNÉ je zánětlivé kožní onemocnění s typickými povrchovými kožními erupcemi, které jsou způsobeny ucpáním kožních pórů. Je postižením kožních tukových žláz (mazových žláz), při kterém dochází k ucpání jejich pórů a výsevu lézí běžně zvaných pupínky nebo uhry. Akné se většinou vyskytuje v obličeji, na krku, zádech, hrudníku, ramenou a představuje nejčastější kožní onemocnění. Akné neohrožuje závažnějším způsobem zdraví, ale u těžších forem může vést k trvalému zjizvení kůže. Příčina akné často spočívá ve zvýšené aktivitě žláz a špatném odlupování pokožky. Pravidelným používáním kolagenu FACE - výrobce Inventia - dosáhnete zvlhčení pokožky, čímž napomůžete k výrazné redukci akné, v některých případech i k odstranění. Zkušenosti s PŘÍRODNÍM KOLAGENEM FACE od INVENTIE na akné jsou velmi bohaté a překvapivé...Kolagen snižuje vznik nových zápalných ohnisek a výrazným způsobem redukuje již existující jizvy po akné, včetně jejího nejhoršího typu - vulgaris. Stačí si vklepávat denně malé množstvÍ kolagenu na vlhkou a očištěnou pleť - minimálně ráno a večer po dobu několika týdnů. Starší jizvy způsobené akné překvapivě mizí během několika měsíců. U někoho používání kolagenu naopak kolagen vyvolá větší bujení akné. Pokožka se čistí a tak to hlavně nevzdávejte, výsledky se dostaví.

 viz.  Ohlasy klientů…  ZDE>>>


Z ohlasu našich klientů

Hraji hokej a na čele pod helmou jsem měl nejvíce akné. Vyzkoušel jsem různé řady čistící kosmetiky a nic nepomohlo. Po 14 dnech používání kolagenu Silver-BODY mám čelo čisté jako dlouho ne. Dokonce jsem začal nosit do školy čelenku na vlasy a již pod nimi nemusím schovávat čelo.

Když jsem si koupila kolagen, tak jsem se těšila, že za týden budu mít po akné, jako moje kamarádka, která si ho koupila, a že na plese budu krásná holka. Jenomže to jsem se spletla. Asi za 3 až 4 dny u mě akné propuklo ještě víc a já jsem na ples nešla. Říkala jsem si, že jsem pěkně naletěla a volala jsem do studia. Tam mi paní Sojková řekla, že se tím nemám nechat odradit a hlavně nepřestávat, protože se to cca do 14ti dnů upraví a já budu spokojená. Moc se mi do toho nechtělo, ale když jsem si uvědomila, že jsem za kolagen zaplatila 2.490 korun, tak jsem se rozhoda, že budu pokračovat. Za čtrnáct dnů to ještě nebylo, ale teď, když se podívám po dalších 6ti týdnech na svůj obličej, jsem šťastná, že jsem do nevzdala. Teď mám krásnější pleť a konečně jsem se zbavila i tmavých jizviček po akné.


  

  

kolagen-inventia

Všechny články a osobní zkušenosti klientů používajících produkty z naší nabídky mají pouze informativní charakter. V žádném případě nemohou nahradit lékařskou péči a neslouží k nahrazení rad nebo dokonce léků předepisovaných odbornými lékaři. Pro informace o svém zdravotním stavu a možnosti kombinace svých léků s produkty z naší nabídky se nejdříve poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Dle platné legislativy není web závaznou nabídkou.

Nákupní košík
0 kusů 0
akce-novinkymédia a oceněnívaše příběhydárky za nákupČasová akceobchodní podmínkykontakt
CZK | EUR